Naše firma zastupuje evropského výrobce hydraulických hadic SEL, který má v nabídce široký sortiment hydraulických a průmyslových hadic.

Polimer Kaučuk San. Paz. A.s. byl založen v roce 1957. V důsledku jeho rychlého růstu, se výroba postupně rozšiřuje, a proto tato firma byla jedna z prvních, která byla v Turecku akreditována na ISO 9001. Tato norma povrdila kvality jejich výrobků a přinesla ta celosvětový prodej. Spolu s ISO 9001 plně splňují systém enviromentálního řízení ISO 14001 a BOZP OHSAS 18001. Další jejich systémy jsou certifikovány podle ISO / TS 16949, které umožňuje přímé dodávky pro automobilový průmysl.

Dokladem kvality námi nabízených produktů je Certifikát kompatibility s koncovkami LARGA (který zaručuje, že hadice a koncovky jsou spolu kompatibilní). Nabízíme nejen hydraulické hadice se zaarmovanými koncovkami, ale také kompletní sortiment pro výrobce hadic. Dále nabízíme hydraulické hadice nízkotlaké, teflonové, sací, palivové, vzduchové, vodní, horkovodní, hadice pro čištění kanalizací.