FASSI GROUP

Ze společnosti Fassi, která se soustředila výhradně na výrobu hydraulických nakládacích jeřábů, se stala Fassi Group. Do Fassi Group patří další firmy, které mají ve svém portfoliu zajímavé produkty. Mezi Fassi Group se řadí Jekko, Fassi, Cranab, VIMEK, Bracke a Marrel.

Jekko- minijeřáby a zvedací technika do stísněných prostor a na stavby s omezeným přístupem. Složený minijeřáb snadno projede zárubněmi běžných 80 cm širokých dveří.

Cranab- vyvíjí, vyrábí a prodává jeřáby a drapáky pro profesionální lesnictví. Nabízí produktivní a přesné technologie s inovativními řešeními pro budoucnost. Naše výrobky se vyznačují bezpečností, kvalitou a přizpůsobením se životnímu prostředí - technologii, která opravdu těží lidem, kteří žijí a dýchají moderní lesnictví.

Marrel- francouzská společnost Marrel je světovým leaderem v automobilové manipulační technice. Naše společnost je od ledna roku 2015 jejím výhradním zástupcem pro český trh.

Bracke- vyrábí rozrývače, vysazovací stroje, pěstitelské hlavy, řezné hlavy a zařízení pro mechanizované sečení. Veškerý vývoj produktů probíhá v úzké spolupráci s lesnickými společnostmi, dodavateli a švédskými výzkumníky lesního hospodářství.

Vimek- přední výrobce středních a malých vyvážecích souprav, výrobní závod se nachází nedaleko severního polárního kruhu. Díky zkušenostem se životem v odlehlých oblastech je Vimek významný svou jednoduchostí a účelností s důrazem na snadnou obsluhu, spolehlivost a snadný servis.

Výroba, prodej a servis
manipulační techniky