Kontakt

Lucie Matoušková

personalistika, mzdy

email: lucie.matouskova[zavináč]everlift.cz

tel.: 736 518 824

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - celá ČR

POŽADUJEME

  • min. SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • řidičský průkaz "B"
  • znalost AJ- výhodou
  • znalost práce na PC /Excel, Word, Outlook/
  • výborné komunikační dovednosti a obchodního ducha
  • spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu
  • vysoké pracovní nasazení, příjemné vystupování

NÁPLŇ PRÁCE

  • oslovení nových a péče o stávající zákazníky
  • samozřejmostí je komunikace i s managementem společností
  • kalkulace obchodních nabídek
  • vedení obchodního případu do smluvního vztahu
  • administrativní činnost /databáze klientů, reporting, apod./
  • technické poradenství zákazníkům

NABÍZÍME

SERVISNÍ MECHANIK

POŽADUJEME

  • SŠ nebo vyučen v technickém oboru (opravář zemědělských strojů, autoelektrikář, strojní mechanik atd.)
  • zkušenost se servisem a opravou nástaveb a nákl. automobilů, zemních, zemědělských a manipulačních strojů výhodou, ne podmínkou
  • ochota cestovat v rámci ČR
  • dobré organizační schopnosti
  • ŘP sk. B- podmínkou, C- výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • časová flexibilita, pečlivost, důslednost, samostatnost
  • znalost AJ nebo NJ výhodou, ne podmínkou

NÁPLŇ PRÁCE

  • provádění pravidelných servisů, oprav a zaškolování obsluh pro hydraulické nástavby nákladních automobilů (hydraulické jeřáby, nosiče kontejnerů, odtahové nástavby, pracovní plošiny atd., které jsou prováděny v sidle firmy a výjezdy k zákazníkovi

NABÍZÍME

  • zaškolení do problematiky
  •  mzda od 145 kč/hod (dvousložková mzda)
  • příspěvek na stravování nebo stravenky
  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • práci v moderní a stabilní firmě, která zastupuje světové značky manipulační techniky
  • pouze jednosměnný provoz (7:00-16:00)
  • pracoviště v  sídle firmy- Technologický park Olomouc -Hněvotín